O PRODUKTE

 

Som hrdá, že prinášam na náš trh výnimočný a jedinečný produkt, ktorý na našom trhu nemá konkurenciu v kvalite.

Celý príbeh sa začal v roku 2013, keď som si uvedomila, že na našom trhu nie je produkt, ktorý by spĺňal všetky atribúty skvelého jedla – kedykoľvek pri sebe, veľký obsah bielkovín, zdravé tuky, živočíšny pôvod, bez akýchkoľvek konzervantov a bez sacharidov.

Úplnou náhodou som sa zoznámila s manželským párom z ostrova Isle of Wight. Spôsob, akým vyrábajú sušené mäso a kvalita výrobku mi vyrazil dych! Toto je presne to, čo som hľadala – poctivá ručná práca a kvalitné suroviny bez éčok a dusitanov.

No uznajte sami – mäsko pochádza z malých farmičiek na ostrove a z kravičiek pasúcich sa na lúke, spracúva sa a suší podľa rodinného receptu štvtej generácie juhoafrických mäsiarov dozadu.

Ako jediné sušené mäso (nielen) na našom trhu vôbec získalo ocenenie Great Taste Award, je to akýsi potravinový oskar, ktorého môžu získať len tie najkvalitnejšie potraviny. Porota zložená z najlepších šéfkuchárov, žurnalistov a odborníkov zo sveta gastropriemyslu udelí toto ocenenie len výnimočnému produktu.

Naše 100% handmade sušené hovädzie neobsahuje žiadne konzervanty, arómy ani farbivá. Môžete si byť istí, že neobsahuje ani štipku dusitana sodného, v zložení nenájdete žiadnu mendelejevovu tabuľku chemických prvkov :-), len čisté mäso najvyššej kvality.

 

 

JUDr. Mgr. Alexandra Mikula Nádaská

 

 

www.susene-hovadzie.sk o produkte

 

 

bk