REFERENCIE

Ondrej Húserka (reprezentant SR v alpinizme)

"100% handmade sušené hovädzie ma príjemne prekvapilo vyváženým množstvom korenín a hlavne soli, ktorú vo veľkom používajú iní výrobcovia na konzerváciu. Vďaka tomu sa nedostavoval pocit smädu, čo je veľké plus keď máte v horách vo veľkej stene 1 liter vody na osobu. Dve 30 gramové balenia úplne postačovali na doplnenie energie pri celodennom zimnom horskom lezení. -15 °C nijako neovplyvnilo chuť ani konzistenciu mäsa. Doplnením kvalitných bielkovín zo sušeného hovädzieho nedochádzalo po 3 dňoch v horách k takému veľkému poklesu energie ako som bol doteraz zvyknutý. Mäso v malých balenia nezaberá takmer žiadne miesto v batohu, čo je pri výbere stravy v horách tiež veľmi dôležité. Z piatich príchutí, ktoré som ochutnal mi najviac chutilo sušené hovädzie s čiernym korením. Ako priaznivec a aktívny horský športovec môžem sušené hovädzie len vrelo odporučiť ako tú najideálnejšiu stravu na najnáročnejšie ciele."

www.susene-hovadzie.sk referencie www.susene-hovadzie.sk referencie

www.susene-hovadzie.sk referencie

 

 

Mark Sisson

Jeden z najväčších svetových expertov na paleo stravovanie Mark Sisson odporúča vo svojom bestselleri The Primal BluePrint sušené hovädzie mäso ako najlepší snack.

www.susene-hovadzie.sk referencie

 

 

Mozolani Pro Classic 2015 - Bratislava

V roku 2015 sme sa zúčastnili medzinárodnej pohárovej súťaze v kulturistike mužov a bikiny fitness žien Mozolani Pro Classic 2015, kde sme boli súčasťou športovej výstavy Expo.

www.susene-hovadzie.sk referencie

 

 

bk